Aktualności Kontakt Dyrekcja Kadra pedagogiczna Historia szkoły Patron Pierwsza Pomoc - FILM
Informacje

Aktualności

Kontakt

Dzwonki

Zebrania

Podręczniki 2017/18

Szkoła

Dyrekcja

Kadra pedagogiczna

Samorząd

Rada Rodziców

Pedagog

Psycholog

Pielęgniarka

Świetlica

Biblioteka i CIM

Konkursy

Galeria szkoły

Dokumenty

Statut szkoły

Regulamin rekrutacji

Ubezpieczenie

Pierwsza Pomoc - FILM

Zaloguj
kadra pedagogiczna
Lp. Nazwisko i imię nauczany przedmiot
1 Rutkowski Roman dyrektor szkoły, wychowanie fizyczne
2 Krysiak Renata wicedyrektor, pedagog szkolny
3 Jaworska Iwona wicedyrektor, przyroda
4 Bogucka Ewa historia
5 Bryła Grażyna wychowawca świetlicy
6 Bułgajewska Agnieszka j. polski
7 Czekała Katarzyna j. angielski
8 Droń Grażyna edukacja wczesnoszkolna
9 Dzedzej Katarzyna logopeda
10 Dziadosz Magdalena j. angielski
11 Figiel Urszula edukacja wczesnoszkolna
12 Furman Róża wychowanie fizyczne
13 Gabryszewska Dagmara historia
14 Górka Marzena kształcenie specjalne
15 Gręda Lidia matematyka
16 Jabłońska Sylwia j. polski
17 Jarosińska Katarzyna kształcenie specjalne
18 Kossowska Wioletta edukacja wczesnoszkolna
19 Kossowski Krzysztof informatyka, technika
20 Kostowska Marta edukacja wczesnoszkolna
21 Kotlicka Agnieszka j. angielski
22 Kowalik Wojciech wychowanie fizyczne
23 Kowalska Izabela plastyka , muzyka
24 Koziołek Robert religia
25 Król Mirosława j. angielski
26 Król Mirosława j. angielski
27 Kulicka Anna edukacja wczesnoszkolna
28 Lewandowska Danuta matematyka
29 Liberska Wioletta biologia, chemia
30 Makowski Łukasz wychowanie fizyczne
31 Małowiecki Łukasz wychowanie fizyczne
32 Oszczyk Grażyna edukacja wczesnoszkolna
33 Pakiet Teresa religia
34 Partyńska Aleksandra j. polski
35 Pakiet Sylwia edukacja wczesnoszkolna, wdż
36 Pielich Agnieszka fizyka
37 Pietruk Dorota psycholog
38 Prowalska Ewa wychowawca oddziału przedszkolnego
39 Raźna Magdalena wychowawca świetlicy
40 Rutkowska Agnieszka wychowawca świetlicy
41 Rybicka Anna s.Tymoteusza religia
42 Rychter-Jankowska Katarzyna j. polski, j. niemiecki
43 Skura Mariola edukacja wczesnoszkolna
44 Skwarna Izabela geografia
45 Sobiegraj Małgorzata matematyka
46 Sorokowska Elżbieta muzyka, plastyka, doradztwo zawodowe
47 Sowicz Jolanta j. niemiecki, technika
48 Stawiarska Lucyna j. polski
49 Stawiarski Sławomir informatyka, technika
50 Strachota Dariusz wychowanie fizyczne
51 Strachota Urszula edukacja wczesnoszkolna
52 Szawarska Anna j. angielski
53 Szczombrowska Wioletta edukacja wczesnoszkolna
54 Szeweła Bogumiła pedagog szkolny
55 Szmajdzińska Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
56 Świątek Barbara edukacja wczesnoszkolna
57 Urbanik Jolanta matematyka, doradztwo zawodowe
58 Warachowski Jerzy przyroda
59 Wawer Marcin wychowanie fizyczne
60 Wiśniewski Jacek religia
61 Wolska Anna biblioteka
62 Wysocka Elżbieta edukacja wczesnoszkolna

20.04.2018

2, 01.01.1970

Szczęśliwy numerek
10
w dniu 20.04.2018

63 dni
Do końca roku szkolnego

e-dziennik

Szkola promująca zdrowie

Pogoda
Copyright © 2006