Aktualności Kontakt Dyrekcja Kadra pedagogiczna Historia szkoły Patron Pierwsza Pomoc - FILM

Podręczniki 2017/18

Kadra pedagogiczna

Galeria szkoły

Regulamin rekrutacji

Walentynki 2015
To małe czerwone serduszko
niech powie Ci na uszko,
kto Cię pokochał prawdziwie
i żyć chce z Tobą szczęśliwie!
Dnia 13 lutego 2015 r. działała w naszej szkole poczta walentynkowa. Przez cały tydzień poprzedzający Święto Zakochanych, Samorząd Uczniowski zbierał upominki: maskotki, słodycze i kartki walentynkowe od chłopców i dziewcząt z naszej szkoły. Uczennice: Aleksandra Myka z kl. Va oraz Martyna Ulaszewska i Paulina Stejnborn z kl. VI a rozdawały „Walentynki” zaadresowane do sympatii./SU/ -dalej-
Choinka 2015
dscf4434_t1.jpeg

dscf4440_t1.jpeg

dscf4441_t1.jpeg

15 stycznia bieżącego roku odbyła się zabawa choinkowa dla uczniów klas IV – VI podczas której zorganizowane zostały liczne konkursy. Uczeń klasy IV b Borys Matuszak zaprezentował się na początku dyskoteki jako przyszły DJ. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs na najlepszy makijaż dla dziewcząt oraz najciekawszą fryzurę dla chłopców. I miejsce zajęli: Zuzanna Leoszko i Wiktor Ulaszewski z klasy Va. Konkursy oraz resztę zabawy przeprowadziła pani Izabela Kowalska z pomocą wychowawców klas. Na zakończenie dyskoteki wybrano najlepsze pary taneczne. Dla zwycięzców ufundowane zostały upominki.
Mikołajki 2014
dscf4174_t1.jpeg

dscf4177_t1.jpeg

dscf4185_t1.jpeg

5 i 8 grudnia 2014 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Mikołajki dla uczniów z grupy „0” oraz klas I – III i IV – VI. W roli Mikołaja wystąpił Dominik Sądkiewicz, w rolę trolli wcielili się: Jakub Nartowski i Kacper Nowak, śnieżynek: Martyna Ulaszewska i Kamila Sołtysiak oraz renifera: Martyna Pańczuk - uczniowie kl. VI a.  -dalej-
Andrzejki '14
dscf4098_t1.jpeg

dscf4105_t1.jpeg

dscf4106_t1.jpeg

Dnia 27 listopada 2014 r. w godz. od 16 do 19 odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Biletem wstępu był słodki upominek, który każdy uczeń ofiarował przy wejściu do szkoły. Zebrane słodycze i przybory szkolne posłużyły do paczek dla dzieci z rodzin potrzebujących. Podczas dyskoteki, której Dj – em była pani Iza, odbyły się liczne konkursy i wróżby. -dalej-
Góra grosza 2014
sam_0749_t1.jpeg

sam_0750_t1.jpeg

sam_0774_t1.jpeg

W dniach 24.11 – 5.12 uczniowie klas:
0a, 0b, I a, I e, II a, II b, II c, III a, III b, IV a, IV c, V a, V b, V c, VI a, VI c
oraz świetlicy szkolnej przystąpili do akcji „Góra Grosza”.
Każda z klas zbierała pieniądze do puszek o nominałach od 1 grosza do 5 zł.
Po zakończonej akcji komisja w składzie: Barbara Świętochowska – opiekun SU;
Danuta Lewandowska – obserwator; Martyna Kuriata, Julia Kopij, Antoni Matusiak,
Olga Matusiak – przedstawiciele SU przeliczyli zebrane pieniądze. Łącznie zebrano 989,86 zł.
W zbiórce wyróżniły się następujące klasy: -dalej-

Dzień chłopaka
30 września 2014 roku odbył się w naszej szkole Dzień Chłopaka. Sekcja informacyjno – reprezentacyjna odczytała przez radiowęzeł życzenia dla wszystkich chłopców, dedykując im piosenkę z repertuaru Bebe Lilly pt. „Ty jesteś moim skarbem”. Uczennice wszystkich klas przygotowały dla swoich kolegów upominki. Dzień przebiegał miło i wesoło.
Wybory do Samorzadu Uczniowskiego 2014
26 września 2014 roku odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. W wyborach wzięło udział 31 uczniów z klas 4-6. A oto wyniki jawnych wyborów:
ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
PRZEWODNICZĄCA SU – Martyna Ulaszewska kl. VI a
Z – CA PRZEWODNICZĄCEJ – Wiktor Fus kl. VI b
SEKRETARZ – Zuzanna Oświecińska kl. VI c
POCZET SZTANDAROWY
Gracjan Dąbrowski kl. VI b
Katarzyna Klepacka kl. VI c
Zuzanna Tomaszewicz kl. VI c
SEKCJA INFORMACYJNO – REPREZENTACYJNA  -dalej-
Góra grosza

13 grudnia podsumowano Akcję „Góra Grosza”. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną oraz dofinansowanie rodzinnych domów dziecka. Cała szkoła przyłączyła się do zbiórki pieniędzy. Komisja uczniowska w składzie: Martyna Stawiarska – przewodnicząca SU oraz członkowie: Jakub Krause, Julia Bocian, Edyta Gieroń, Kinga Puchta i Kaja Jakubiszyn wytrwale liczyli zebrane grosze. Po wnikliwym sprawdzeniu stanu pieniędzy, komisja pod kierunkiem pani Izabeli Kowalskiej zapakowała paczkę i odesłała pieniądze w kwocie 323 zł. na adres Towarzystwa Nasz Dom.

Mikołajki 2013

Dnia 6 grudnia 2013 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Mikołajki dla uczniów naszej szkoły. W roli Mikołaja wystąpił Jakub Krause, w rolę trolla wcieliła się Zuzanna Sawicz, a śnieżynek: Nicol Rychlińska, Sandra Wiśniewska i Martyna Poleszczuk. Bardzo dużym przyjęciem cieszyli się uczniowie w klasach I – III, oprócz paczek oraz wspólnych pląsów, zabawiali oni najmłodszych śpiewem i tańcem. Mikołaj odwiedził również uczniów klas IV – VI oraz nauczycieli i Dyrekcję szkoły. Relację z tego dnia ukazują zdjęcia.

Izabela Kowalska  -dalej-
Zabawa andrzejkowa 2013
28 listopada 2013 odbyła się zabawa andrzejkowa dla uczniów klas IV-VI. Przy muzyce i tańcach wszyscy dobrze się bawili. Zabawie towarzyszyły też wróżby i konkursy. W tym dniu nie zapomnieliśmy o najbardziej potrzebujących dzieciach, w ramach akcji "I ty możesz zostać świętym Mikołajem" uzbieraliśmy koszyk słodkości. Największym powodzeniem cieszył się klasowy konkurs pod hasłem "Bitwa na Taniec", w którym brały udział wszystkie klasy IV - VI a a jak przebiegał i kto zwyciężył...? Zobaczcie sami.
img_1841_t1.jpeg

img_1844_t1.jpeg