Aktualności Kontakt Dyrekcja Kadra pedagogiczna Historia szkoły Patron Pierwsza Pomoc - FILM

Podręczniki 2017/18

Kadra pedagogiczna

Galeria szkoły

Regulamin rekrutacji

I Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Lat 80-90 „Moja Fantazja”
Zatem I edycja Festiwalu za nami :) Jak było? Bajkowo, kolorowo, dźwiękowo i niezwykle sympatycznie :) Występy uczestników z minuty na minutę wywoływały coraz to większą euforię :D A publiczność? Bawiła się świetnie, nuciła niemal każdą melodię, nieustannie klaszcząc w rytm dziecięcych hitów sprzed lat.
W I Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Lat 80-90 „Moja Fantazja”, przygotowanym przez A. Rutkowską, A. Kulicką oraz J.Wiśniewskiego przy współpracy Myśliborskiego Ośrodka Kultury w Myśliborzu, Szkołę Muzyczną I stopnia w Myśliborzu oraz Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Gorzowie Wilk., udział wzięło 40 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z Myśliborza i okolic.
Nasze uczennice Antonina Kwaśna z kl IIb przygotowana przez wychowawczynię Ulę Figiel oraz Nina Matuszak i Magdalena Skowron z kl III b przygotowane przez wychowawczynię Wiolette Szczombrowską, zaprezentowały się w następujących utworach „Kaczka dziwaczka” i „Myszka widziała ostatnia”. Dziewczynki, spośród 20 uczestników w swojej kategorii, wyśpiewały sobie zasłużone wyróżnienie!!!
Dodatkowo Nina Matuszak i Magdalena Skowron wywalczyły bilet wstępu do Szkoły Muzycznej I stopnia w Myśliborzu, bez wstępnych przesłuchań!!!
Gratulujemy talentu!!!
A konkurencja była baaaaaaaaaaardzo duża!!!
A komisja?
W komisji sami muzycy pani Agata Myszak, dyrygent i dyrektorka Szkoły Muzycznej I stopnia w Myśliborzu, pani Anetta Rajewska, skrzypaczka i wicedyrektorka Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gorzowie Wlkp.,
pan Michał Grabowski, kompozytor i nauczyciel Szkoły muzycznej I stopnia w Myśłiborzu oraz Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gorzowie Wlkp. oraz pan Krzysztof Szuszczkiewicz, saksofonista i nauczyciel Szkoły Muzycznej I stopnia w Myśliborzu.

Komisja wiec baaaaaardzo wymagająca!!!
I nasze uczennice wyróżnione!!!
Gratulujemy talentu, odwagi i wielkiegoooo sukcesu!!!

"Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży".
"Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży" Nasi uczniowie w Roku Szkolnym 2017/2018, jak co roku wystawiali swoje prace w Galerii "M" Muzeum Pojezierza Myśliborskiego.  -dalej-
Pierwszy Dzień Wiosny :)
Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny
jest bardzo radosny i wyczekiwany prze wszystkie dzieci.
LEKCJA W MUZEM
Dnia 28.03.2018 r. klasa 4b uczestniczyła w zajęciach zorganizowanych przez Muzeum Pojezierza Myśliborskiego.

Na wstępie p. Dagmara Kozłowska przeprowadziła prelekcję
na temat "Tradycji Świąt Wielkanocnych".
Omówiła także sposoby wykonania pisanek wielkanocnych kultywowane
z pokolenia na pokolenie.
I Dzień Wiosny :)

Wielkanocny Szkolny Konkurs Plastyczny
Dnia 27.03.2018r. rozstrzygnięto Wielkanocny Szkolny Konkurs Plastyczny
zorganizowany przez n-li plastyki p.E.Sorokowską i p.I. Kowalską.

W konkurskie brali udział chętni uczniowie klas 4-7
Szkoły Podstawowej Nr3 w Myśliborzu. Tematem była kartka świąteczna oraz pisanka wielkanocna.
Spotkanie Młodych Artystów:)
Dnia 22.03.2018r. w naszej szkole odbyło się II Spotkanie Młodych Artystów pod hasłem
"Śpiewać każdy może", a laureaci tego spotkania zakwalifikowali się do
I Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej lat 80-90 "Moja Fantazja w MOKu. .
Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „ZIMOWE PEJZAŻE”
Powiatowy konkurs plastyczny pt."ZIMOWE PEJZAŻE". -dalej-
"Uroczysty podwieczorek"
21 lutego br. uczniowie kl. III c zaprosili swoje babcie i swoich dziadków na uroczysty podwieczorek.
Konkurs Recytatorski dla uczniów z klas IV - VII.
12 lutego 2018r. odbył się Konkurs Recytatorski dla uczniów z klas IV - VII. Do eliminacji szkolnych przystąpiło dziesięć osób. Po wysłuchaniu ciekawych wierszy i fragmentów prozy przygotowanych przez uczniów, jury wybrało zwycięzców: Wojciech Tomczak z kl. IVd, Adelina Skoczylas z kl.VIa, Hanna Petruk z kl.VIb i Olga Wiśniewska z kl.VId. Wymienione osoby będą reprezentować naszą szkołę w etapie gminnym (20 lutego w MOK-u). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

"Nie bój się CHCIEĆ"

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] ... [ 46 ]