Aktualności Kontakt Dyrekcja Historia szkoły Patron Pierwsza Pomoc - FILM

Podręczniki 2018/2019

Regulamin Rady Rodziców

Bezpieczne ferie :)
Spotkanie z policjantem i strażakiem "Bezpieczne ferie"

Dzień babci i dziadka klasy III A :)
PRZEDSTAWIENIE KLASY III A NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA :)

Mok

Wycieczka na lodowisko „Słowianka”
17 grudnia uczniowie klasy IV a w ramach propagowania zdrowego stylu życia aktywnie spędzili czas na lodowisku „Słowianka” w Gorzowie Wlkp., ucząc się i doskonaląc jazdę na łyżwach. Zabawa była wyśmienita a dużą popularnością cieszył się „pingwinek”, który był pomocny w trakcie pierwszych kroków na łyżwach. Co niektórzy bili rekordy w polerowaniu tafli lodowiska, ale wszystko było zaplanowane w programie wycieczki. Zadowolenie łyżwiarzy przełożyło się na ujęcie w planach klasowych wycieczek kolejnej wizyty na lodowisku, co napawa optymizmem, że dzieci chcą spędzać czas w ruchu a nie na fotelach, czy tapczanach.

Organizator: Róża Furman

"Dziewczynka z zapałkami"
Przedstawienie klasy III pt."Dziewczynka z zapałkami".

Jasełka 2018 :)
Jasełka klasa III a.
Wesołych Świąt !
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, Przyjaciołom i Współpracownikom Szkoły, aby te Święta upłynęły w spokojnej i rodzinnej atmosferze.

Niech magia Świąt Bożego Narodzenia wypełnia wszystkie mroźne dni!

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Dyrektor Szkoły Roman Rutkowski

Powiatowy Konkurs Plastyczny :)
Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego

"Razem się uczymy, wspólnie się bawimy - niepełnosprawni są wśród nas".

Miejsce I Amelia Kożuszek kl III c SP nr 1 Dębno

Miejsce II Oliwia Brzostowska kl III c SP nr 3 Dębno Miejsce II Amelia Stachewicz kl III c SP nr 3 Myślibórz

Miejsce III Lena Chodak kl III SP Kierzków Miejsce III Weronika Egier kl III SP nr 1 Barlinek

Organizatorzy: Grażyna Droń ,Wioletta Szczombrowska

Gratulujemy

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY
Dnia 8 grudnia 2018 r. w Muzeum Pojezierza Myśliborskiego w Galerii „M” odbyła się wystawa najlepszych prac uczniów Miasta i Gminy Myślibórz. Komisja powołana przez organizatora dokonała przeglądu wszystkich prac i zakwalifikowała najlepsze z nich na wernisaż. Spośród ogromnej ilości prac uczniów klas IV – VIII ze Szkoły Podstawowej Nr 3 wybrano 32 najlepszych, które wystawiono w galerii.

Wystawę uroczyście otworzyli: Dyrektor Muzeum Pojezierza Myśliborskiego Pani Magdalena Szymczyk oraz Pan Janusz Moraczewski prowadzący Ośrodek Edukacji Plastycznej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele Miasta i Gminy Myślibórz, jak również rodzice uczniów, nauczyciele oraz sympatycy organizowanych corocznie przeglądów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy prac uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 oraz szkół biorących udział w wernisażu.

Uczniowie, których prace zakwalifikowały się na wystawę: Wiktoria Ottlik 7d, Szymon Krupa 7a, Justyna Banaś 6b, Ada Siekierzyńska 7a, Hanna Petruk 7b, Michał Steblewski 6a, Dawid Pilak 7a, Zuzanna Szondelmajer 7b, Kornelia Rosochowata 7a, Nicola Kowalska 7a, Adelina Skoczylas 7a, Aleksander Przepiórka 7b, Sebastian Zieliński 7a, Emilia Kula 4a, Bartosz Tumala 4a, Lena Wereśniak 5c (pod kierunkiem p. Izabeli Kowalskiej).

Wiktoria Gajdzińska 4c, Amelia Borodajko 6c, Michał Szymczyk 4c, Lena Wróbel 4c, Mateusz Borysewicz 4c, Oliwia Ożarowska 4d, Kinga Wiśniewska 4b, Iza Bandura 4b, Borys Śliwiak 4d, Filip Rutkowski 4c, Ada Białek 4b, Igor Pasturczak 4b, Gabrysia Wyszomirska 5e, Piotr Chatkiewicz 5d, Kornel Rzepniewski 5 e (pod kierunkiem p. Elżbiety Sorokowskiej).

Opracowanie i zdjęcia: Izabela Kowalska

Wycieczka :)
Dnia 05.12.18 r. uczniowie klas IVb, IVc i kilku z kl. IVa odwiedzili skansen chleba w Ustroniu Morskim, gdzie zostali zapoznani z historią pieczenia chleba, a także tworzyli własne pierniczki, które następnie upieczone zabrali do domu.

Dalszą atrakcją wycieczki. Wprowadzającą w magię świąt, była Fabryka Bombek w Koszalinie, gdzie uczniowie poznali proces produkcji bombek choinkowych.
Ponadto wszyscy mogli spróbować swoich sił w ich dekorowaniu. Ozdoby te zawisły na szkolnej choince.
Zadowoleni i pełni nowych doświadczeń wrócili do domu, by móc wkrótce zawiesić na swoich choinkach pięknie błyszczące bombki ze swoim imieniem, które otrzymali na pamiątkę.

​Organizator wycieczki J. Urbanik

Jarmark Bożonarodzeniowy 2018 :)
Rada Rodziców SP3 serdecznie dziękuje wszystkim Rodzinom zaangażowanym w organizację tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Podziękowania należą się także osobom, które zdecydowały się na bezpośrednią pracę przy obsłudze stoiska w te chłodne dni, Paniom: Joannie Siewruk, Justynie Żebrowskiej, Anecie Powierzie, Anecie Gąsior i Irenie Daniłkiewicz.

Ze swoich obowiązków wywiązali się także członkowie Prezydium rady: Agnieszka, Paulina, Sylwia, Marta, Zosia, Beata, Asia K., Diana, Magda K., Marzena oraz Radek i Robert.

Szczególne podziękowania za ogromne zaangażowanie i nieocenioną pomoc, jaką było zapewnienie nam zaplecza w postaci busa, należą się Państwu Marcie i Mariuszowi Bajerskim.

Dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi udało się uzbierać kwotę 3633,71 zł, która zasila fundusz rady rodziców, konkretny cel ustalimy po świątecznej przerwie.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] ... [ 50 ]

Do końca roku szkolnego