Aktualności Kontakt Dyrekcja Historia szkoły Patron Pierwsza Pomoc - FILM
Informacje

Aktualności

Kontakt

Dzwonki

Zebrania

Podręczniki 2016/17

Ciekawe linki

Szkoła

Dyrekcja

Konkursy

Samorząd

Pedagog szkolny

Psycholog

Pielęgniarka

Świetlica

Biblioteka i CIM

Rada Rodziców

Galeria szkoły

Sport

Dokumenty

Statut szkoły

Regulamin rekrutacji

Ubezpieczenie

Pierwsza Pomoc - FILM

Zaloguj
Ankieta
Moje ciasto wielkanocne

Babka

Mazurek

Sernik

Pascha wielkanocna

Chlebek

Strudel

Makowiec

Piernik

Tort

inne ciasto

Adopcja ucznia z Kenii
Rok szkolny 2016/2017 Adopcja ucznia z Kenii


Uprzejmie informujemy, że uczniowie naszej szkoły od klas O-VI a w szczególności klasa 5 A wraz z rodzicami i gronem pedagogicznym podjęli się wspólnie realizacji pięknego projektu „Adopcja Ucznia” .
Udało się zebrać odpowiednią kwotę pieniędzy, która została wpłacona na wskazane konto przez siostry z Felicjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie.
Celem projektu jest stworzenie możliwości edukacji dzieci i młodzieży z Afryki. Dzieci te mieszkają i uczą się w swoim środowisku, w którym posługują siostry z Felicjańskiego Ośrodka Misyjnego. Adopcja polega na wsparciu finansowym edukacji konkretnego dziecka.
 -dalej-
Powiatowy Turniej BRD 2017
Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego organizowany przez Powiatową Komendę Policji w Myśliborzu odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Myśliborzu. Szkoły podstawowe reprezentowały 4 osobowe drużyny (dwóch chłopców i dwie dziewczynki). Drużyny zmagały się nie tylko z torem przeszkód ale również z padającym deszczem. Oprócz jazdy po torze przeszkód drużyny musiały wykazać się wiedzą z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej jak również wiedzą teoretyczną dotyczącą przepisów ruchu drogowego.
Uczniowie naszej szkoły w składzie: Marta Czyżewska, Julia Sąsiadek, Michał Steblewski i Filip Zimek zdobyli II miejsce w powiecie. Gratulujemy!  
Zebranie ogólnoszkolne


17 maja 2017 (środa) od godz. 1700 do 1900
odbędzie się ogólnoszkolne zebranie
dla rodziców uczniów klas IV-VI


ZAPRASZAMY!


 
Relacja z udziału w programie "Zdrowe - Nietrudne"
resized_20170110_195337_t1.jpeg

resized_20170114_211451_t1.jpeg

resized_20170115_202123_t1.jpeg

Uczniowie klasy I A przystąpili do programu edukacyjnego pod nazwą „ZDROWE – NIETRUDNE”. Program skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz przedszkoli. Celem jego jest kształtowanie wśród dzieci zdrowego sposobu odżywiania oraz zdrowego stylu życia.
W ramach realizacji programu zostały przeprowadzone zajęcia o następującej tematyce:
- W zdrowym ciele zdrowy duch
- Śniadanie to podstawa
- Dbam o swój wzrok
Zobaczcie szczegółowe relacje z tego programu  -dalej-
700 000 odwiedziny naszej strony
To już ponad 700 000 odwiedzin naszej strony. Pozdrawiamy i życzymy zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych! Zapraszamy ponownie :)
 
Uwaga Konkurs BRD 2017

31 marca o godzinie 10.00 (w piątek) odbędzie się „Konkurs BRD” z przepisów Ruchu Drogowego dla uczniów klas IV - VI.
Chętni uczniowie proszę zgłaszać się do pracowni komputerowej. Test obejmuje zagadnienia z przepisów ruchu drogowego dotyczących pieszych i rowerzystów, skrzyżowaniach dróg oraz udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach.
Konkurs jest bezpłatny. Zapraszamy!
 
Grać czy nie?
Poznaj zasady zachowania bezpieczeństwa w korzystaniu z gier komputerowych:
informacje dla rodziców kliknij tutaj
 
Człowieku podaj łapę
Czy zwierzęta są gorsze tylko dlatego, że nie mówią? Kilkaset zwierząt rocznie umiera z powodu ludzkiej obojętności... Biegniemy za pieniędzmi, sukcesem, podczas, gdy obok nas trwa walka o życie... Bycie człowiekiem niesie za sobą ważną cechę - POMOC. W naszej szkole po raz 2 odbywa się akcja ph. "Człowieku podaj łapę". Zbieramy karmę, koce, ręczniki i inne potrzebne przedmioty dla piesków i kotków, którymi opiekuje się Fundacja PRZYJACIELE CZTERECH ŁAP z Rokitna. Zbiórka potrwa do 31 marca w świetlicy szkolnej u p. Agnieszki Rutkowskiej. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji.
pies2_t1.jpg

pies3_t1.jpg

 
Pasowanie na czytelnika
W dniach 8 i 9 marca w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelnika. Uczniowie odgadli poprawnie wszystkie bajkowe zagadki i tym samym udowodnili, że są gotowi, aby stać się czytelnikami szkolnej biblioteki. Następnie poznali prośby książki, które przypomniały dzieciom o tym, jak należy dbać o książki. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania.
20170308_110050_t1.jpg

20170308_110103_t1.jpg

20170308_110146_t1.jpg

 -dalej-
STOP pożarom traw
RUSZYŁA KAMPANIA „STOP POŻAROM TRAW” !!!
Kampania „STOP pożarom traw” ma przede wszystkim edukować i uświadamiać, że wypalanie traw jest nie tylko niebezpieczne, ale również prawnie zabronione. -dalej-
Konkurs na Kartkę wielkanocną rozstrzygniety
Ogłoszony przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty konkurs graficzny na „Kartkę Wielkanocną” został rozstrzygnięty 7 marca 2017r.
Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i wymagał wykonania pracy w programie komputerowym do tworzenia grafiki, która zawierałaby w sobie symbole Świąt. Do Kuratorium Oświaty w Szczecinie wpłynęło171 prac.
Zobacz szczegółowe wyniki konkursu kliknij tutaj 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] ... [ 40 ]

29 dni
Do końca roku szkolnego

Ostatnie Artykuły
Akcja Sprzątanie Świ...
Zaproszenie do szkoły
Rewolucja dietetyczn...
Komputer jak narkotyk
Szkola promująca zdrowie

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 77
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: annawolska
Pogoda
Pogoda
Copyright © 2006