Aktualności Kontakt Dyrekcja Historia szkoły Patron Pierwsza Pomoc - FILM
Informacje

Aktualności

Kontakt

Dzwonki

Zebrania

Podręczniki 2017/18

Ciekawe linki

Szkoła

Dyrekcja

Konkursy

Samorząd

Pedagog szkolny

Psycholog

Pielęgniarka

Świetlica

Biblioteka i CIM

Rada Rodziców

Galeria szkoły

Sport

Dokumenty

Statut szkoły

Regulamin rekrutacji

Ubezpieczenie

Pierwsza Pomoc - FILM

Zaloguj
Ankieta
Moje ciasto wielkanocne

Babka

Mazurek

Sernik

Pascha wielkanocna

Chlebek

Strudel

Makowiec

Piernik

Tort

inne ciasto

Apel inauguracyjny 2017/2018
Informujemy uczniów i rodziców, że apel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017 r. o godz. 9.00.
Z a p r a s z a m y
 
Na wakacje z Muszkieterami!
W góry do Murzasichle pojadą dzieci z naszej placówki, którze spędzą niezapomniany czas w gronie rówieśników i poznają 8 wartości Małego Muszkietera. Wszystko dzięki ogólnopolskiej akcji „Wakacje z Muszkieterami”. Na swoje pierwsze kolonie wyjedzie łącznie ponad 1000 dzieci z całej Polski. Ambasadorką wakacyjnych wyjazdów jest Sylwia Gruchała – medalistka olimpijska. Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.  -dalej-
Karty rowerowe

Uwaga uczniowie klas IV!
W sekretariacie szkoły są do odbioru karty rowerowe, zapraszamy mimo wakacji do szkoły po odbiór kart od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00
Życzymy bezpiecznej i przyjemnej jazdy! :)
 
III Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
26 kwietnia 2017 roku odbył się III Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej. W konkursie wzięli udział uczniowie Szkół Podstawowych z Golenic, Karska, Kierzkowa, Nawrocka, Różańska oraz Myśliborza. Łącznie startowało 7 szkół.
Początek konkursu uświetniony został częścią artystyczną przygotowaną przez panią Agnieszkę Kotlicką, na którą składała się inscenizacja Święty Brat Albert – Człowiek, który przywracał nadzieję ubogim przygotowana przez uczniów z klasy 5 b oraz pieśń religijna przygotowana przez uczennicę klasy 6a Martę Czyżewską.
img_5071_t1.jpg

img_5077_t1.jpg

img_5078_t1.jpg

 -dalej-
"JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM"
dsc05462_t1.jpg

dsc05463_t1.jpg

dsc05469_t1.jpg

1 czerwca nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji Masowego Czytania. Akcja pod hasłem "Jak nie czytam, jak czytam" objęła uczniów klas 0 - 3. -dalej-
Adopcja ucznia z Kenii
Rok szkolny 2016/2017 Adopcja ucznia z Kenii


Uprzejmie informujemy, że uczniowie naszej szkoły od klas O-VI a w szczególności klasa 5 A wraz z rodzicami i gronem pedagogicznym podjęli się wspólnie realizacji pięknego projektu „Adopcja Ucznia” .
Udało się zebrać odpowiednią kwotę pieniędzy, która została wpłacona na wskazane konto przez siostry z Felicjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie.
Celem projektu jest stworzenie możliwości edukacji dzieci i młodzieży z Afryki. Dzieci te mieszkają i uczą się w swoim środowisku, w którym posługują siostry z Felicjańskiego Ośrodka Misyjnego. Adopcja polega na wsparciu finansowym edukacji konkretnego dziecka.
 -dalej-
Powiatowy Turniej BRD 2017
Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego organizowany przez Powiatową Komendę Policji w Myśliborzu odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Myśliborzu. Szkoły podstawowe reprezentowały 4 osobowe drużyny (dwóch chłopców i dwie dziewczynki). Drużyny zmagały się nie tylko z torem przeszkód ale również z padającym deszczem. Oprócz jazdy po torze przeszkód drużyny musiały wykazać się wiedzą z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej jak również wiedzą teoretyczną dotyczącą przepisów ruchu drogowego.
Uczniowie naszej szkoły w składzie: Marta Czyżewska, Julia Sąsiadek, Michał Steblewski i Filip Zimek zdobyli II miejsce w powiecie. Gratulujemy!  
Zebranie ogólnoszkolne


17 maja 2017 (środa) od godz. 1700 do 1900
odbędzie się ogólnoszkolne zebranie
dla rodziców uczniów klas IV-VI


ZAPRASZAMY!


 
Relacja z udziału w programie "Zdrowe - Nietrudne"
resized_20170110_195337_t1.jpeg

resized_20170114_211451_t1.jpeg

resized_20170115_202123_t1.jpeg

Uczniowie klasy I A przystąpili do programu edukacyjnego pod nazwą „ZDROWE – NIETRUDNE”. Program skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz przedszkoli. Celem jego jest kształtowanie wśród dzieci zdrowego sposobu odżywiania oraz zdrowego stylu życia.
W ramach realizacji programu zostały przeprowadzone zajęcia o następującej tematyce:
- W zdrowym ciele zdrowy duch
- Śniadanie to podstawa
- Dbam o swój wzrok
Zobaczcie szczegółowe relacje z tego programu  -dalej-
700 000 odwiedziny naszej strony
To już ponad 700 000 odwiedzin naszej strony. Pozdrawiamy i życzymy zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych! Zapraszamy ponownie :)
 
Uwaga Konkurs BRD 2017

31 marca o godzinie 10.00 (w piątek) odbędzie się „Konkurs BRD” z przepisów Ruchu Drogowego dla uczniów klas IV - VI.
Chętni uczniowie proszę zgłaszać się do pracowni komputerowej. Test obejmuje zagadnienia z przepisów ruchu drogowego dotyczących pieszych i rowerzystów, skrzyżowaniach dróg oraz udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach.
Konkurs jest bezpłatny. Zapraszamy!
 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] ... [ 40 ]
Ostatnie Artykuły
Akcja Sprzątanie Świ...
Zaproszenie do szkoły
Rewolucja dietetyczn...
Komputer jak narkotyk
Szkola promująca zdrowie

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 77
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: annawolska
Pogoda
Pogoda
Copyright © 2006