Aktualności Kontakt Dyrekcja Historia szkoły Patron Pierwsza Pomoc - FILM
Informacje

Aktualności

Kontakt

Dzwonki

Zebrania

Podręczniki 2017/18

Ciekawe linki

Szkoła

Dyrekcja

Konkursy

Samorząd

Pedagog szkolny

Psycholog

Pielęgniarka

Świetlica

Biblioteka i CIM

Rada Rodziców

Galeria szkoły

Sport

Dokumenty

Statut szkoły

Regulamin rekrutacji

Ubezpieczenie

Pierwsza Pomoc - FILM

Zaloguj
Ankieta
Moje ciasto wielkanocne

Babka
Babka
22% [11 Głosów]

Mazurek
Mazurek
12% [6 Głosów]

Sernik
Sernik
22% [11 Głosów]

Pascha wielkanocna
Pascha wielkanocna
6% [3 Głosów]

Chlebek
Chlebek
2% [1 Głos]

Strudel
Strudel
2% [1 Głos]

Makowiec
Makowiec
18% [9 Głosów]

Piernik
Piernik
8% [4 Głosów]

Tort
Tort
6% [3 Głosów]

inne ciasto
inne ciasto
4% [2 Głosów]

Głosów: 51
Od: 15.04.2017
do: 10.09.2017

Archiwum ankiet
Spotkanie z misjonarzem z Kenii
1_t1.jpg

2_t1.jpg

3_t1.jpg

10 października ksiądz Jeremy Cabuga Murithi odwiedził naszą szkołę. Podczas spotkania z misjonarzem z Kenii dzieci mogły poznać realia życia w Afryce. Ksiądz Jeremy pokazał prezentacje, na której mogliśmy obejrzeć szkołę, kościół i społeczność miejscowości Kipsing, która leży w centrum Kenii. Spotkanie było bardzo ciekawe. Misjonarz wraz z dziećmi śpiewał i opowiadał jak wygląda nauka w odległym kraju. Nasza szkoła wspiera projekt adopcji ” Adopcja ucznia na odległość”. Uczeń któremu pomagamy to Anthony Mwendia Marete. Delegacja uczniów z naszej szkoły miała okazję przekazać list oraz pamiątkowe obrazki wykonane dla Antoniego.  -dalej-
2A na wycieczce
dsc05540_t1.jpg

dsc05541_t1.jpg

dsc05542_t1.jpg

W październiku klasa 2A wybrała się na wycieczkę do parku, podziwiać piekną złotą jesień.
Postanowiliśmy utrwalić te piękne kolory i zabawiliśmy się w malarzy. Powstały piekne prace, z których jesteśmy bardzo dumni. Wycieczka się udała.
wychowawczyni:
Elżbieta Wysocka. -dalej-
Bal jesieni
img1_t1.jpg

img_3040_t1.jpg

img_3041_t1.jpg


Dnia 23.10.2017 r. odbył się Bal Jesienny pierwszych klas. Uczniowie byli podzieleni na grupy:
-jabłek
-marchewek
-kapust
-gruszek

Każda klasa zaprezentowała się na parkiecie pląsając w rytmie muzyki. W czasie zabawy nie zabrakło konkursów i konkurencji, w których mógł brać udział każdy.
Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Już nie możemy się doczekać następnego balu!
Grażyna Oszczyk
Anna Kulicka
Sylwia Pakiet

 
U W A G A !
W dniu jutrzejszym tj. środa 6 października 2017 roku zawody sportowe zostały odwołane! 
Apel inauguracyjny 2017/2018
Informujemy uczniów i rodziców, że apel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017 r. o godz. 9.00.
Z a p r a s z a m y
 
Na wakacje z Muszkieterami!
W góry do Murzasichle pojadą dzieci z naszej placówki, którze spędzą niezapomniany czas w gronie rówieśników i poznają 8 wartości Małego Muszkietera. Wszystko dzięki ogólnopolskiej akcji „Wakacje z Muszkieterami”. Na swoje pierwsze kolonie wyjedzie łącznie ponad 1000 dzieci z całej Polski. Ambasadorką wakacyjnych wyjazdów jest Sylwia Gruchała – medalistka olimpijska. Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.  -dalej-
Karty rowerowe

Uwaga uczniowie klas IV!
W sekretariacie szkoły są do odbioru karty rowerowe, zapraszamy mimo wakacji do szkoły po odbiór kart od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00
Życzymy bezpiecznej i przyjemnej jazdy! :)
 
III Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
26 kwietnia 2017 roku odbył się III Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej. W konkursie wzięli udział uczniowie Szkół Podstawowych z Golenic, Karska, Kierzkowa, Nawrocka, Różańska oraz Myśliborza. Łącznie startowało 7 szkół.
Początek konkursu uświetniony został częścią artystyczną przygotowaną przez panią Agnieszkę Kotlicką, na którą składała się inscenizacja Święty Brat Albert – Człowiek, który przywracał nadzieję ubogim przygotowana przez uczniów z klasy 5 b oraz pieśń religijna przygotowana przez uczennicę klasy 6a Martę Czyżewską.
img_5071_t1.jpg

img_5077_t1.jpg

img_5078_t1.jpg

 -dalej-
"JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM"
dsc05462_t1.jpg

dsc05463_t1.jpg

dsc05469_t1.jpg

1 czerwca nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji Masowego Czytania. Akcja pod hasłem "Jak nie czytam, jak czytam" objęła uczniów klas 0 - 3. -dalej-
Adopcja ucznia z Kenii
Rok szkolny 2016/2017 Adopcja ucznia z Kenii


Uprzejmie informujemy, że uczniowie naszej szkoły od klas O-VI a w szczególności klasa 5 A wraz z rodzicami i gronem pedagogicznym podjęli się wspólnie realizacji pięknego projektu „Adopcja Ucznia” .
Udało się zebrać odpowiednią kwotę pieniędzy, która została wpłacona na wskazane konto przez siostry z Felicjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie.
Celem projektu jest stworzenie możliwości edukacji dzieci i młodzieży z Afryki. Dzieci te mieszkają i uczą się w swoim środowisku, w którym posługują siostry z Felicjańskiego Ośrodka Misyjnego. Adopcja polega na wsparciu finansowym edukacji konkretnego dziecka.
 -dalej-
Powiatowy Turniej BRD 2017
Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego organizowany przez Powiatową Komendę Policji w Myśliborzu odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Myśliborzu. Szkoły podstawowe reprezentowały 4 osobowe drużyny (dwóch chłopców i dwie dziewczynki). Drużyny zmagały się nie tylko z torem przeszkód ale również z padającym deszczem. Oprócz jazdy po torze przeszkód drużyny musiały wykazać się wiedzą z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej jak również wiedzą teoretyczną dotyczącą przepisów ruchu drogowego.
Uczniowie naszej szkoły w składzie: Marta Czyżewska, Julia Sąsiadek, Michał Steblewski i Filip Zimek zdobyli II miejsce w powiecie. Gratulujemy!  
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] ... [ 40 ]

209 dni
Do końca roku szkolnego

Ostatnie Artykuły
Akcja Sprzątanie Świ...
Zaproszenie do szkoły
Rewolucja dietetyczn...
Komputer jak narkotyk
Szkola promująca zdrowie

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 76
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: annawolska
Pogoda
Pogoda
Copyright © 2006